Anında Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarımızdan doğan talepler yüzünden birçok kez ihtiyaç kredisi çekmek zorunda kalabiliyoruz. Durum böyle olunca uzun banka tefarruâtları ile uğraşmak can sıkıcı bir hal alıyor. Sizler için yaptığımız araştırmalar doğrultusunda en hızlı şekilde kredinizin onaylanıp paranızın cebine gireceği banka kredileri tespit ettik , bu yazımızdan yola çıkarak sizde vakit kaybetmeden paranızı alıp ihtiyaçlarınızı biran önce giderebilirsiniz.

Öncelikle internet üzerinden işlem yapan bankalar online olarak işlemleri hazırlayıp sunduğu için kredi onaylama ve hesaba geçirme işlemlerini daha hızlı yapıyor. Tabi bu işlemlerin hızında sizlerin sicili ve kredi notunuzun da önemi var , sorunsuz bir geçmişe sahip iseniz yaklaşık 2 saat içerisinde onay alınıp para hesabınıza geçiyor bile. Sizlere tavsiye edeceğim düşük faizle internet üzerinden başvurabileceğiniz krediler;

Finansbank Enpara İhtiyaç Kredisi

enpara logoFinansbank’ın yeni sistemi olan enpara esasında hiçbir şubesi bulunmayan bir banka niteliği taşıyor , tüm işlemleri internet üzerinden gerçekleşiyor böylece bankanın aldığı gibi kredinizden de herhangi bir kesinti yapmıyor. 20 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredilerinizi internet üzerinden yapabilir , bankaya herhangi bir belge gönde
rmeden , faks bile çekmeden kısa süre içerisinde hesabınızdan çekebilirsiniz.
Detaylı bilgiyi ve faiz seçeneklerini bu linkten inceleyebilirsiniz
https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx

TEB Bankası CepteTEB İhtiyaç Kredisicepteteb-logo

Enpara gibi yine internet üzerinden hizmet veren CepteTEB , TEB bankasının bir kuruluşu , düşük faizli , belge ve onay gerektirmeden direk internet üzerinden başvurunuzu yapabilir , anında paranızı hesabınızdan çekebilirsiniz.

Yukarıda saydığım iki hizmetin dışında diğer bankalarında internet ve mobil şubelerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz. 20 bine kadar olan ihtiyaç kredilerinde herhangi bir SGK kaydı , bordro gibi belgeleri sizden istemezler özellikle Garanti , İşbankası daha hızlı sonuçlanması açısından tavsiye edebileceğimiz bankalar. Şubeden başvurmaya kalkarsanız dosya hazırlanıp onaya sunacak gibi sizi bekletecek işlemlerle karşılaşabilirsiniz.

En kısa yol internet üzerinden başvuru yapmak , eğer internet bankacılığı kullanmıyorsanız bile bir yakınınızdan yardım olarak hemen telefon ederek internet şubesi şifresi alabilir , aldığınız şifre ile internet bankacılığına girip kredi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere diğer bir tavsiyem acil para ihtiyacınız olduğundan dolayı , banka faizlerini göz ardı etmemenizdir , bankanın güncel faiz oranını internet sitesinden öğrenip çekeceğiniz kredi miktarına göre uygulanacak faiz tutarını hesapladıktan sonra işleminizi yapınız. Boşuna bir ton para ödemekten kurtulursunuz , bu zor zamanlarda doğru kararlar atmak geleceğinizi de güvence altına almanızı sağlayacaktır. Özel bankaların değişken faizleri yanıltıcı olup , bir çok tüketicinin zararına yol açtığını asla aklınızdan çıkarmayın.

Yazar: Yönetici

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir