Hakkımızda

Finansbugun.com 2016 yılında interaktif ekonomi içerikleri üretmek ve okurlarına sunmak amacıyla kurulmuştur.

Toplumumuz tarafından finansal alanda merak edilen soruları baz alarak hazırladığımız konu başlıklarında, özenle hazırlanmış ve iyi araştırılmış bilgilendirici içerikler sunuyoruz.

Finansbugun Tanıtım
Finansbugun Tanıtım

Hedefler

Finans ve ekonomi alanında severek takip edilen, sıkılmadan okunabilen ve güncel bilgilere ulaşılabilen kararlı bir platform haline gelmeyi hedefliyoruz.

Yazılarımız içerisinde okurlarımız ile etkileşimde bulunmak ve merak edilen konularda sorular alarak yardımcı olmaktan da mutluluk duyuyoruz.

Gizlilik ve Prosedürler

Finansbugun.com içerisinde, ülkemizde hizmet gösteren hiçbir kurum/kuruluş ve firmalara yönelik olumsuz, yanlış yönlendirici ve itham edici içerikler bulunmamaktadır.

Konuları incelerken ele aldığımız değerlendirme kriterleri, kuruluşlar ve firmalar tarafından müşterilere/bireylere sunulan ana bilgilendirmeler ve sözleşmelerin maddelerinden ibarettir.

Tüm kampanya, promosyon, bilgilendirmeyi yazılı kaynak dahilinde sitemizde paylaşırız. Resmi dayanağı olmayan, kaynağı belirsiz bilgilendirmelere site içerisinde kesinlikle yer verilmez.

Amaç & İletişim

Okurlarımızın bütçe ve para yönetimi, banka – kredi işlemleri, yatırım ve girişim alanlarında daha bilinçli hale gelmeleri adına, elimizden geldiğince güncel bilgilendirme konularını paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilinçli bireyler, bilinçli ekonomiyi oluşturur.
Güçlü bir ekonomi, sağlam bir devletin temelidir.